+380678203293

info@sinergycosmetics.com.ua

Про Нас

Проект Синергія (Sinergy) народився в Італії у заміському будинку братів Роберто та Генріха Нобілі, оточеному виноградниками та оливками. Оповита сімейними традиціями та любов’ю до природи, SINERGY стала експертом у косметичній ароматерапії догляду за волоссям.

Наше бачення

Синергія – це підтримка салонів, перукарів Італії та усього світу. Опираючись на досвід наших предків та природи, ми створили веганський культ для догляду за волоссям. Ми пропонуємо нашим партнерам навчання та динамічні сучасні курси. Метою є створення міцних та плідних стосунків, які б сприяли розширенню горизонтів на професійному ринку б’юті-індустрії. Ми пропонуємо вам знання, підтримку, навчання для підвищення вашої репутації.

Наша філософія

Сьогодні Синергія – це високотехнологічна лінійка догляду за вашими локонами за допомогою натуральних компонентів та витяжки з ефірних олій. Кожен інгредієнт обирається та перевіряється для максимальної ефективності та результату. Комбінація цінних масел та унікальний запатентований комплекс розроблені спеціально для будь-якого типу волосся. Кожен шампунь, кондиціонер, маска наділені властивістю відновлювати волосся до природного та здорового стану.

Наша місія

Наша місія – досліджувати цінний коктейль живильних компонентів, які б глибоко проникали у волосину, повертаючи їй природну міць та здоровий вигляд. Це спосіб підкреслити свою автентичність, впевненість. Краса – це мова, якою розмовляють усі, якою думають та надихаються. Синергія – це краса для кожного, і наша місія – зробити її доступною.

Наші принципи

Косметика Sinergy включає в себе світ знань, досліджень, співпраці, підтримки, тренінгів та глибокі зв’язки. Проект Sinergy Hair Lab пропонує інструменти для ефективного та функціонального походу у салон, обслуговування шляхом професійної консультації.

Лабораторія Sinergy пропонує Вам:

Навчання колористики та основ для догляду за волоссям

Курси технічного стилю для весіль, церемоніальних урочистостей та їх проведення

Спеціалізовані курси з нових напрямків

Планування, проектування, будівництво або ремонт салонів

Розробка маркетингових стратегій, інституціонального та соціального спілкування